شرکت های گروهپديده تجارت كسري

اين شركت با دارا بودن دفاتر اختصاصي در بنادر شهيد رجايي بندر عباس، بندر امام خميني، فرودگاه امام خميني، گمركات تهران (شهريار و غرب )، بندر انزلي، بندر اميرآباد، بندر نوشهر، اصفهان، پيام (البرز) و مشهد آمادگي انجام كليه امور گمركي و ترخيص انواع كالا از جمله ماشين آلات و مواد اوليه وارداتي، انواع غلات (گندم، ذرت، جو،‌ دانه هاي روغني،‌ كنجاله سويا و ساير)، و امور گمركي مرتبط با صادرات محصولات توليدي را دارد. اين شركت متخصص در اخذ كليه مجوزهاي قانوني واردات و صادرات از جمله ورود موقت، استرداد حقوق و عوارض گمركي مواد اوليه بكار رفته در محصولات صادراتي، حل و فصل كليه اختلافات گمركي در دفاتر تعيين تعرفه، ارزش و ترانزيت و كمسيونهاي حل اختلافات گمركي


حمل و نقل بین المللی مهرگستران گیتی نورد

انجام كليه امور حمل و نقل بين المللي زميني، هوايي و ريلي از تمام نقاط دنيا در كمترين زمان و با بهترين قيمت و همچنين ترانزيت داخلي و خارجي كليه محمولات به گمركات داخلي و مرزي و مناطق آزاد و ويژه اقتصادي - حمل زميني از كليه مبادي اروپايي و ساير نقاط به وسيله كاميون بصورت خرده بار و يا دربست. - حمل داخلي كليه محمولات از بنادر به تمامي مقاصد داخلي.


پرتو صنعت داتیس

با هدف مشاوره فني و تامين تجهيزات و ساخت قطعات فولادي كارخانجات سيمان،كارخانجات فولاد و معادن با تكيه بر دانش و تجربه نيروي فني و مهندسي تاسيس گرديده است. اين شركت ضمن بهره مندي از افراد متخصص و استفاده از روشهاي تامين منعطف و پويا توانسته است كاهش قابل توجه هزينه ها و قيمت تمام شده و همچنين رضايتمندي مشتريان را به ارمغان اورد.


کشتی رانی دروازه طلایی

حمل دريايي بصورت فله يا كانتينري ( FCL & LCL) و كشتي چارتر از كليه مبادي به بنادر داخلي و بالعكس.


بي.اِي.ايي تريدينگ

با توجه تغييرات اخير اقتصادي و سياسي در ايران اين شركت با هدف گسترش روابط با كشورهاي اروپايي در جهت تامين كالاهاي مورد نياز صنايع ايران تاسيس گرديده است.

چگونه ميتوانيم به شما كمك كنيم

در صورتي كه مايل به همكاري با پدیده تجارت کسری مي باشيد و نياز به خدمات ما داريد، لطفا پيغام خود را ارسال نماييد